מבוא

מיזמים הומניטריים
ותוכניות לשיפור חברתי כלל-עולמיים

בחסות סיינטולוגיה

זה ברור שהשימוש בסמים, אנאלפביתיות והתדרדרות המוסר מובילים להרס ולאומללות אנושית בעולם – שלא להזכיר אסונות טבע וכאלה שהם מעשה ידי אדם. הם מאיימים לקרוע לגזרים את המארג החברתי, ובאיזורים רבים בעולם התחלואים החברתיים האלה כבר גרמו לנזק בלתי הפיך.

הדבר שחסר באופן בולט במאבק נגד התרחישים האפוקליפטיים האלה הוא פתרונות אפקטיביים. למטרה זו, במהלך עשרות שנות מחקר על המיינד והנפש, ל. רון האברד פיתח שיטות שבאמצעותן ניתן לטפל במשברים שמאיימים על עולמנו.

וכדי להביא ליישום הפתרונות האלה, סיינטולוגיה נותנת חסות למרכזים קבועים שפועלים כ-"נקודות הפצה" ויוצרים תנועות בהיקף נרחב למען מוסריות, אוריינות, מניעת השימוש בסמים וגמילה מסמים.

בנוסף לכך, וכדי לממש את היעד ההומניטרי הרחב יותר של סיינטולוגיה, הדת משתמשת בכלי מולטימדיה זמינים, קלים להבנה וקלים להפצה כדי להגביר את המודעוּת של מיליוני אנשים, ללמד אותם ולהפעיל אותם.

התוצאה: התוכניות ההומניטריות והתוכניות לשיפור חברתי המהפכניות של סיינטולוגיה. תוכניות אלה הן ייחודיות לגמרי, בהחלט חדשניות וחשוב מכול – אפקטיביות.

קול למען האנושות » עזרה אמיתית • תוצאות אמיתיות

שימוש בסמים ופשע, חוסר סובלנות וחוסר אנושיות, אסונות טבע ואסונות מעשה ידי אדם נפוצים ופוגעים בכל חלק של החברה. הדברים האלו כל-כך מייאשים שמאמצים לחסל אותם מתגמדים לעיתים קרובות רק למאמצים להגביל את הנזק.

עוד

האמת על סמים

הקמפיין העצמאי הגדול ביותר בנושא סמים ומניעת השימוש בהם מחנך נוער על הסכנות הטמונות בשימוש בסמים ב-180 מדינות, ונמצא בשימוש אצל יותר מאלף ארגונים ממשלתיים, סוכנויות אכיפת חוק וארגונים קהילתיים.
עוד

מאוחדים למען זכויות האדם

התנועה 'מאוחדים למען זכויות האדם' הופכת את זכויות האדם למציאות כלל-עולמית על-ידי לימוד החשיבות של הזכויות האלה למאה מיליון איש בשנה בכ-190 מדינות, עם הפרסומים והפרזנטציות האור-קוליות שלו והסיור העולמי של 'נוער למען זכויות האדם'.
עוד

תוכנית היועצים הרוחניים המתנדבים

כוח בינלאומי של מתנדבים המספק עזרה ללא אפליה ברחבי העולם, כשהוא עובד לצד צוותי הצלה וסוכנויות מתנדבים בינלאומיות באיזורי אסון גדולים, ומגיש עזרה ליותר מ-2 מיליון איש בכל שנה.
עוד

מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי

המוסד מעלה את רמת המוסר בעולם כולו על-ידי חלוקה נרחבת של חוברות 'הדרך אל האושר', ועובד בשיתוף פעולה עם בתי-ספר, עסקים וממשלות. התוצאה: קהילות רגועות ובטוחות יותר.
עוד

הארגון הבינלאומי ליישום הלמידה

הארגון ליישום הלמידה, בשיתוף פעולה עם מחנכים, פועל למיגור תופעת האנאלפביתיות ולהגברת הסטנדרטים החינוכיים ברחבי העולם; הארגון מספק כלים יעילים ללמידה המבוססים על טכנולוגיית למידה מהפכנית – כלים שנמצאים בשימוש ביותר מ-4,000 בתי-ספר.
עוד

מרכזי הגמילה מסמים של נרקונון

מטרתה של הרשת העולמית הזו היא להציל חיים מפגע הסמים; רשת זו מונה כ-50 מרכזי גמילה מסמים הפרושים על פני חמש יבשות – עם אחוזי הצלחה שעולים במידה רבה על הממוצע הבינלאומי.
עוד

ועדת האזרחים לזכויות האדם

כחלק מהתקנון הדתי שלהם, סיינטולוגים מתחייבים "לחשוף ולעזור לשים קץ לכל הפרקטיקות המזיקות מבחינה גופנית בתחום בריאות הנפש", ובכך להביא לאווירה של בטיחות וביטחון בתחום הריפוי הנפשי.
עוד

קרימינון

האומה החלה להתפכח לאחר שלושה עשורים של גידול באוכלוסיית בתי-הסוהר באמריקה: אחד ממאה אנשים בוגרים בארצות-הברית כלוא עכשיו מאחורי סורג ובריח. נכון להיום, מספר האסירים עומד על 2.3 מיליון איש, המספר הגבוה ביותר בעולם, כשהמדינה השנייה ברשימה היא סין, שהאוכלוסייה בה גדולה בהרבה, עם 1.5 מיליון אסירים.
עוד