מבוא

תומכים בתוכניות כלל-עולמיות להשבת
הגינות וכבוד עצמי

כאשר מתבוננים כיום על העולם כמעט מכל בחינה, מבחינים שהוא סובל ממשבר מוסרי ואתי בממדים של מגפה. בבסיס הפשע המשתולל וההתמכרות לסמים, רדיפת הבצע של התאגידים, ההתנהגות הפסולה של פוליטיקאים וקונפליקטים בינלאומיים נמצאות הבעיות היסודיות של חוסר יושר ואי-מוסריות.

ספר ׳הדרך אל האושר׳ הוא יצירה חילונית אשר מהווה כלי ייחודי ורב-עוצמה, בידיהם של יחידים ואומות.

הספר ׳הדרך אל האושר: מדריך הגיוני לחיים טובים יותר׳, מאת הסופר, ההומניסט ומייסד הסיינטולוגיה ל. רון האברד, עוסק בסוגיות האלה ומספק דרך שעל פיה כל אדם מכל רקע, תרבות או אמונה יכול לנהוג כדי להשיג אושר רב יותר, שגשוג רב יותר וסיפוק רב יותר בחיים.

ספר ׳הדרך אל האושר׳ הוא יצירה חילונית אשר מהווה כלי ייחודי ורב-עוצמה, בידיהם של יחידים ואומות. הספר הרגיע את הרוחות כאשר הופץ בקהילות נגועות באלימות, כנופיות וגזענות. הוא הביא שלום כאשר חולק באיזורים אשר נהרסו עקב מלחמת אזרחים. המסר שלו השיב את הכבוד העצמי לפושעים הקשוחים ביותר באלפי בתי-סוהר, והנחה אותם בדרכם להפוך לאנשים מועילים ותורמים לחברה.

מאז הוצאתה לאור של המהדורה הראשון ב-1981, הספר הפך לפופולארי במידה עצומה ויותר מ-100 מיליון עותקים הופצו ב-205 מדינות וטריטוריות. ובכל מקום בו הופץ הוא סיפק מצפן מוסרי אשר כל אדם יכול לחיות על פיו.

ספר ׳הדרך אל האושר׳, שעובר מיד ליד מחבר אחד לאחר, ממלא חלל מוסרי בחברה בה אי-המוסריות הולכת וגדלה מיום ליום.

סיינטולוגיה וסיינטולוגים שמחים לספק את הכלים לחיים מאושרים יותר אשר כלולים בספר ׳הדרך אל האושר׳ לכל האנשים החולקים את השאיפה של עולם טוב יותר.

עוצרים את ההתדרדרות של
אמות מידה מוסריות

כולנו ניצבים כיום מול הסממנים הברורים של משבר מוסרי אשר הולך ומחמיר.

חוסר סובלנות – פשעים של שנאה אתנית וגזעית, לרבות רצח עם, נפוצים מאוד, כאשר הבדלי דת, גזע או תרבות מלבים את רובם.

עוד

מאחים את
המארג המוסרי של החברה

המטה הבינלאומי של ׳מוסד הדרך אל האושר׳ שבגלנדייל, קליפורניה, הוקם ב-2003 – רכישה שהתאפשרה בזכות תמיכתם של הסיינטולוגים.

מטה המוסד מהווה מקום מפגש שבו מחנכים, מנהלי תאגידים, מחוקקים ואנשים מכובדים אחרים מתכננים את יישום התוכניות של ׳הדרך אל אושר׳.

עוד

כלים חינוכיים
לחיים מאושרים יותר

בשלושה עשורים של פעילות וניסיון מצטבר, פותחו כלים יעילים עבור מחנכים ואנשי מקצוע אחרים כדי ללמד ערכי מוסר בעזרת הכללים של ׳הדרך אל אושר׳.

תשדירי שירות מפיצים את המסר בהרחבה, וספר מוסרט נמצא בשימוש נרחב אצל מחנכים, מורים, מנהלי עסקים, אנשי אכיפת החוק, מנהיגים קהילתיים, רופאים, עורכי-דין, קציני שיקום אסירים ואנשי דת ...

עוד

מגיעים למיליונים באמצעות
תשדירי מולטימדיה

סיינטולוגיה הפיקה תשדירי שירות של ׳הדרך אל האושר׳ – תשדיר שירות לכל אחד מ-21 הכללים שבספר – והם מביאים את המסר של הספר למיליוני אנשים בקנה מידה עולמי.

סרטוני הווידיאו מציגים את המהות של כל כלל וממחישים אותו בצורה חיה וססגונית, כדי שכל אחד יוכל להבין את הכללים הללו.

עוד

הדרך אל האושר
ספר מוסרט

בעזרת הטקסט המלא של הספר ׳הדרך אל האושר׳, כפי של. רון האברד כתב אותו, הסרט מציג פרק אחרי פרק וכלל אחרי כלל. סיפוריהן של מגוון הדמויות שזורים זה בזה וממחישים כל מושג ורעיון המתוארים בספר.

עוד

האתר האינטראקטיבי
לחומרים חינוכיים באינטרנט

כדי להפוך את הספר ׳הדרך אל האושר׳ לזמין בקנה מידה כלל-עולמי, 'מוסד הדרך אל האושר' מציג את כל מרכיבי הקמפיין באתר אינטראקטיבי באינטרנט, בו המבקרים יכולים לקרוא את הספר ולצפות בכל תשדירי השירות כמו גם בקטעים מהספר המוסרט.

עוד

מפיצים את המסר העולמי
של הדרך אל האושר

הרשת הבינלאומית של מתנדבים ותומכים של ׳הדרך אל האושר׳ מתפרשת כיום על פני 186 מדינות.

בערים רבות, מתנדבי ׳הדרך אל האושר׳ יישמו את הכלל ״הגן על סביבתך ושפר אותה״ ולקחו על עצמם מיזמי ניקיון שכללו איסוף בקבוקים, פחיות ואשפה מהשכונות שלהם.

עוד

מביאים פתרונות
למיליוני אנשים

מרכז ההפצה והתפוצה הבינלאומי של סיינטולוגיה בלוס-אנג׳לס, קליפורניה, מפיק מיליוני עותקים של החוברות, ה-DVDs והפרסומים של ׳הדרך אל האושר׳ שמהווים את לב ליבה של תוכנית ׳הדרך אל האושר׳.

עוד

תוצאות מיישום
התוכנית

היעילות של ׳הדרך אל האושר׳ וההשפעה של פעילויותיה הן הסיבות לכך שתוכנית ׳הדרך אל האושר׳ מעוררת יחס של כבוד ותמיכה מצד מורים, מדריכי בריאות, יועצים בבתי-ספר, שוטרים, מנהיגים קהילתיים, פקידי ממשל, תלמידים והורים מסביב לעולם.

עוד