קול למען האנושות
עזרה אמיתית • תוצאות אמיתיות

שימוש בסמים ופשע, חוסר סובלנות וחוסר אנושיות, אסונות טבע ואסונות מעשה ידי אדם נפוצים ופוגעים בכל חלק של החברה. הדברים האלו כל-כך מייאשים שמאמצים לחסל אותם מתגמדים לעיתים קרובות רק למאמצים להגביל את הנזק.

מתוך הכרה בצורך הדחוף לעצור את הספירלה המתדרדרת, ארגון הסיינטולוגיה וחבריו תומכים בתוכניות חינוכיות חילוניות שמרסנות בצורה אפקטיבית שימוש בסמים, מביאות לסובלנות, מעלות את המודעות לזכויות אדם ומשפרות את המוסריות בקרב אוכלוסיות שלמות.

המטרה היא גם נועזת וגם שאפתנית: לפתור את התחלואים הכלליים של הפלנטה ולעצור הידרדרות תרבותית הדרגתית, כשבמקביל משפרים את החברה על-ידי הכנסה של ערכי מוסר שרבים מקיימים אותם. התוכניות, שמבוססות על עשרות שנות ניסיון, תורמות לשינוי חיובי אצל אינדיבידואלים, קהילות, ולמעשה אומות שלמות. בין אם זו יוזמה של תנועה עממית או יישום רשמי, התוכניות האלו משפרות מצבים במידה רבה, ולכן הביקוש עבורן גדל ומכפיל את עצמו.


כל קמפיין מבוסס על ההנחה שחינוך הוא אבן הפינה ליצירת שינוי. הם מוכיחים שרק כשבאמת נותנים לאינדיבידואלים את המידע, הם יכולים אז לקחת החלטות לטווח הארוך, לשנות מצבים ולחיות חיים ללא סמים, אתיים ומכובדים, בהרמוניה עם אהוביהם ושכניהם.

בהשראת המילים של ל. רון האברד, מייסד דת הסיינטולוגיה, ש-"אדם הוא בעל ערך רק במידה שבה הוא יכול לשרת אחרים," לוקחים סיינטולוגים אחריות לא רק על עצמם ועל משפחתם, אלא גם על הקהילה הגדולה יותר. הם תומכים בתוכניות האלו מכל הלב כדי שהן יהיו זמינות לכולם. הפרסום הזה נותן סקירה שמעידה על האפקטיביות של התוכניות, כפי שזה בא לידי ביטוי ממגוון רחב של אינדיבידואלים ומוסדות שהפיקו תועלת משמעותית מהתוצאות.

נטילת חלק ועבודה משותפת במיזמים האלה היא רצויה ומתקבלת בברכה מכל מי שמעונין לשפר מצבים עבור עצמו ועבור אחרים, עם ההתכוונות והחזון שההשפעה שתתרחש כתוצאה מכך תגיע לכל פינה של כדור הארץ - ושיום חדש יזרח עבור תרבויות בכל העולם.

יוצרים עולם ללא סמים

שימוש בסמים הוא בעיה עולמית שדורשת פתרון עולמי.

כתגובה, ארגון הסיינטולוגיה וסיינטולוגים נותנים חסות לתוכנית 'האמת על סמים'. תוכנית זו היא אחת מהיוזמות הלא ממשלתיות הנרחבות והמקיפות ביותר בעולם למניעת סמים. כדי להגדיל את הפופולאריות של חיים ללא סמים, מחולקים מיליוני חומרים חינוכיים, עמוסים בעובדות מקיפות ובעלי השפעה חזקה, על-ידי המוסד ללא כוונת רווח למען 'עולם ללא סמים' לבתי ספר, קבוצות קהילתיות ומוסדות ממשלתיים בכל רחבי העולם. תוכנית 'האמת על סמים' מבוססת על עשרות שנות ניסיון בחינוך ומניעה של שימוש בסמים. היא מתקשרת היטב, באופן אישי ודרך תקשורת המונים, מה קורה כשמשתמשים בסמים.

עוד

הופכים את זכויות האדם למציאות כלל-עולמית

בעולם שבו אנשים מקבלים מטר של דיווחי תקשורת מדאיגים על הפרת זכויות אדם - החל מהתקפות גז רעילות ועד לסחר בבני אדם, עוני ורעב מעשה ידי אדם - מעטים מבינים את זכויותיהם ומעטים עוד יותר יודעים איך ליישם אותן.

כמסורת מתמשכת להגן על יעד החופש עבור כולם, שואפים ארגוני הסיינטולוגיה וחבריהם לתקן את המצב באמצעות מתן חסות לאחת היוזמות הנרחבות ביותר בנוגע למידע לציבור וחינוך לזכויות אדם שהיא 'מאוחדים למען זכויות אדם' ולתוכנית שלה לצעירים - 'נוער למען זכויות אדם הבינלאומי'.

עוד

יוצרים רפורמה בתחום בריאות הנפש

'ועדת האזרחים לזכויות האדם' (CCHR), ארגון התנדבותי ללא מטרת רווח המפקח על תחום בריאות הנפש, הוקם על-ידי ארגון הסיינטולוגיה בשנת 1969 והוא מסור לחיסול של התעללויות פסיכיאטריות ולוודא שהמטופלים מוגנים. CCHR תמכה בחקיקה של יותר מ-160 חוקים המגנים על אינדיבידואלים מיחס מתעלל או מכפייה של העוסקים בפסיכיאטריה, דרשה הסכמה מודעת לטיפול פסיכיאטרי, עצרה מתן של סמים ושוקים חשמליים בכפייה לילדים וסייעה לחקיקה של עונשים חמורים על התעללות מינית של פסיכיאטרים ופסיכולוגים במטופליהם.

עוד

יוצרים עולם של יושר, אמון וכבוד עצמי

שני שליש מדהימים מממשלות העולם מסובכות בשחיתות חמורה. כמעט רבע מהמנהיגים הצעירים של היום משוכנעים שהם צריכים להתנהג בצורה לא אתית כדי להתקדם.

כדי להפוך את כיוון ההידרדרות הזו ולשקם יסודות של מוסר וערכים, ל. רון האברד כתב את 'הדרך אל האושר: מדריך הגיוני לחיים טובים יותר'. 21 הכללים של 'הדרך אל האושר', שלגמרי אינו דתי, הם לשימושו של כל אחד ללא הבדל גזע, תרבות או אמונה כדי לטפח אדיבות, יושר ואת כישורי החיים הבסיסיים.

עוד

ניתן לעשות משהו בקשר לזה

בין אם הם משרתים בקהילות שלהם או בקצה השני של העולם, הסיסמה של היועץ הרוחני המתנדב של סיינטולוגיה היא "ניתן לעשות משהו בקשר לזה." התוכנית שנוצרה באמצע שנות ה-70 ע"י ל. רון האברד בחסות ארגון הסיינטולוגיה הבינלאומי בתור שירות חברתי דתי, מהווה כיום את אחד מכוחות ההצלה העצמאיים והבינלאומיים הגדולים והבולטים ביותר.

עוד