מבוא

מספקים כלים לאוריינות
וללמידה למיליוני אנשים

הארגון הבינלאומי ליישום הלמידה הוא ארגון חילוני, ללא כוונת רווח ולתועלת הציבור ששם לו למטרה לפתור את בעיית הבערות על-ידי הפיכת תגליותיו של ל. רון האברד בתחום ההשכלה והאוריינות לזמינות באופן נרחב.

מר האברד זיהה את ההשפעה החמורה שיש להתדרדרות הסטנדרטים החינוכיים ורמת האוריינות על החברה; הוא הבחין שאנאלפביתים או כמעט אנאלפביתים, שעבודה והזדמנות נמנעות מהם, נופלים לפשע, לעבירות מוסר או לסמים. לכן הוא החל לבחון את נושא הלמידה ובודד את הגורמים המדויקים שהובילו להצלחה או לכישלון בכל פעילות או בלמידה.

הארגון ליישום הלמידה מתמודד עם בעיית הבערות באמצעות הפצת פריצות הדרך של ל. רון האברד בתחום החינוך באופן נרחב.

כיוון שהתגליות שלו בנושא זה היו כה בסיסיות הוא פרסם אותן לשימוש באופן נרחב.

הארגון ליישום הלמידה פועל במסירות במשך למעלה מארבעים שנה להפיכת הפתרונות האלה ללמידה ולאוריינות לזמינים ברחבי העולם.

הארגון ליישום הלמידה הינו ארגון חילוני ועצמאי לגמרי, שנתמך על-ידי סיינטולוגיה וסיינטולוגים המסורים להעלאת הסטנדרטים בתחום החינוך ברחבי העולם. הארגון ליישום הלמידה מכיר בכך שיבוא יום בו הילדים של היום יירשו את העולם, ושמידת היכולת שלהם לקדם את החברה תלויה ברמת ההשכלה שלהם.

השליחות של הארגון ליישום הלמידה היא דאגה למתן חינוך איכותי לתלמידים כיום, כדי להבטיח עתיד מזהיר יותר לכולם.

עוצרים את התדרדרות
החינוך

כמעט מחצית מכל המבוגרים באמריקה – 60 מיליון איש – הם למעשה אנאלפביתים. שמונה מיליון תלמידים מתויגים כבעלי ״ליקויי למידה״, כשה-"פתרון" למצב הזה הוא לעתים קרובות מדי מתן תרופות במרשם, ולא פתרונות בתחום הקריאה, הכתיבה והחשבון.

משרד החינוך של ארצות-הברית מדווח שבכל שנה, אחד מכל שלושה תלמידי תיכון – יותר מ-1.2 מיליון תלמידים – נושר.

עוד

המרכז העולמי לטכנולוגיית הלמידה
של הארגון ליישום הלמידה

כבר בשנות ה-50 ל. רון האברד זיהה את הפגמים במערכת החינוך. כמענה למשבר הזה, הוא התחיל לפתח "טכנולוגיה" אמיתית של למידה שבאמצעותה ניתן להשיג שליטה בכל תחום. מכלול פריצות הדרך האלה בתחום החינוך ידועות כ-'טכנולוגיית הלמידה'. הן מספקות לתלמידים בכל גיל ורמת השכלה את המרכיב שחסר בחינוך המודרני – היכולת ללמוד כיצד ללמוד.

עוד

בתי-הספר המסונפים של
הארגון ליישום הלמידה

הארגון הבינלאומי ליישום הלמידה משתף פעולה עם מאות בתי-ספר ותוכניות חינוכיות ברחבי העולם, כדי לספק את הכלים היעילים ללמידה אשר פותחו על-ידי ל. רון האברד.

תוכנית דלפי הינה רשת של בית-ספר פרטיים שבית-הספר המוביל שלה הוא בשרידן, אורגון, ויש בה שישה בתי-ספר נוספים במרכזים עירוניים עיקריים ברחבי ארצות-הברית.

עוד

מתלמידים נכשלים לתלמידים מצטיינים באמצעות
תוכניות חונכות

בנוסף להרבה קבוצות חונכות קהילתיות הפזורות ברחבי העולם, יש בארצות-הברית את המרכזים והחונכים של הארגון ליישום הלמידה ללימוד טכנולוגיית הלמידה שמספקים הדרכה אחרי שעות הלימודים ב-12 מדינות, במסגרת ׳התוכנית למתן שירותי חינוך משלים׳ (SES). בשנה אחת בלבד, החונכים של הארגון ליישום הלמידה סיפקו, במסגרת התוכנית למתן שירותי חינוך משלים, יותר מ-8,500 שעות הדרכה ב-50 בתי-ספר ב-36 מחוזות חינוך, והתוכנית התרחבה בהתמדה מאז שהושקה.

עוד

תנועה עממית המביאה לשינוי
מלחמת המצווה העולמית לידיעת קרוא וכתוב

׳מלחמת המצווה העולמית לידיעת קרוא וכתוב׳ (WLC) היא תנועה עממית שהוקמה על-ידי כומר משכונת מצוקה בתגובה למהומות האזרחיות שזעזעו את לוס-אנג׳לס ב-1992.

כאשר הכומר זיהה את הקשר בין אנאלפביתיות לסמים ולפשע, הוא קרא למנהיגים מקומיים, הורים, בני נוער ומחנכים לשנות את המצב בשכונות שלהם.

עוד

קידום אוריינות וחינוך
ברחבי העולם

רשת אנשי החינוך, מרכזי ההדרכה ובתי-הספר של הארגון ליישום הלמידה פועלים כדי לשפר את האוריינות והחינוך לא רק באיזורים שבסביבתם, אלא גם במקומות רחוקים יותר. מסמינרים וסדנאות עד לתוכניות לימודים מקיפות וקבועות – צוותים של מחנכים מביאים את טכנולוגיית הלמידה לאוכלוסיות מקופחות.

עוד

תוצאות מיישום
התוכנית

הצורך ללמוד לא מסתיים עם סיום החינוך הפורמאלי. כל מי שנמצא במעגל העבודה, בין אם בקומת הייצור של מפעל ובין אם במשרדי ההנהלה, חייב שתהיה לו היכולת להטמיע מידע חשוב, לשמור אותו ולאחר מכן להיות מסוגל ליישם אותו. ההצלחה בחיים תלויה בכך.

הארגון ליישום הלמידה מאפשר לכל אחד לרכוש את המיומנות הזאת.

עוד