אודות התוכנית

מרכז מקוון למשאבים חינוכיים
אתרים אינטראקטיביים

תוכניות הלימודים הדיגיטליות של ׳נוער למען זכויות האדם׳ ו-׳מאוחדים למען זכויות האדם׳ כוללות מערכי שיעור וחומרים ללימוד זכויות האדם בכיתה רגילה וגם בכיתה וירטואלית.
2.3
מיליון
– ביקורים באתרים –
humanrights.com ו-youthforhumanrights.org
בכל
שנה

גם ׳מאוחדים למען זכויות האדם׳ וגם ׳הארגון הבינלאומי של נוער למען זכויות האדם׳ מפעילים אתרים אינטראקטיביים שמכילים את כל החומרים שזמינים ב-17 שפות.

כל החוברות על זכויות האדם, תשדירי השירות והסרט ׳הסיפור של זכויות האדם׳ זמינים להורדה או להזמנה דרך האינטרנט. האתרים כוללים מערכת לימוד וירטואלית אינטראקטיבית שמיועדת לכל אחד שמלמד או לומד על זכויות האדם הבסיסיות. האתרים מספקים גם קווים מנחים, צעד אחר צעד, על איך להקים סניף מקומי או לשתף פעולה עם ׳נוער למען זכויות האדם׳ או ׳מאוחדים למען זכויות האדם׳. ביחד, האתרים האלה של זכויות האדם נמצאים בשימוש על-ידי מיליון מבקרים כל שנה. החומרים הזמינים באינטרנט כוללים:

■  החוברת 'מהן זכויות האדם?'

■ החוברת 'הסיפור של זכויות האדם'

תשדירי השירות ״30 זכויות, 30 תשדירי שירות״

■ הסרט התיעודי ׳הסיפור של זכויות האדם׳

■ מסמכים חשובים על זכויות האדם, רשימות של ארגונים של זכויות האדם וסיפורם של אלה שנלחמו והגנו על זכויות האדם במהלך ההיסטוריה

עצומה למען זכויות האדם שכל אחד יכול לחתום עליה, ושדורשת מממשלות להפוך את לימוד זכויות האדם לחינוך חובה בבתי-ספר

חבילות החינוך של ׳נוער למען זכויות האדם׳ ו-׳הופכים את זכויות האדם למציאות׳.

תוכניות הלימודים האינטראקטיביות של 'הארגון הבינלאומי של נוער למען זכויות האדם' ו-׳מאוחדים למען זכויות האדם׳, כוללות מערכי שיעור וחומרי לימוד. כל מורה יכול להירשם באינטרנט וליצור כיתה וירטואלית שבה הוא יכול להעביר תוכנית לימודים שלמה, כאשר כל מטלות התלמידים מבוצעות ישירות באתר, וכל מרכיבי התוכנית הוסבו לאפליקציות שניתנות להורדה למכשירים ניידים.

בדומה לפריטי הקידום המודפסים של 'הארגון הבינלאומי של נוער למען זכויות האדם' ו-׳מאוחדים למען זכויות האדם׳, גם החומרים האלה באינטרנט זמינים ללא תשלום.