המרכז לסיינטולוגיה
ישראל

ברוך הבא למרכז לסיינטולוגיה ישראל.

מאז 1980 , היה לנו את הכבוד לשרת את הקהילה ההולכת וגדלה של סיינטולוגים בישראל. בגאווה רבה אנו מעניקים את עזרתנו במדינה זו ממשכננו החדש בבניין אלהמברה ההיסטורי ביפו.

המרכז שלנו מגשים את חזונו של מייסד הסיינטולוגיה, ל. רון הא ברד ומה שהוא הגדיר בתור ארגון אידיאלי. ארגונים אידיאליים לא רק מספקים מתקנים אידיאליים כדי לשרת סיינטולוגים בדרכם למצבים גבוהים יותר של מודעות וחופש רוחני, הם גם משמשים כבית לקהילה כולה וכמקום מפגש לפעילות משותפת לשיפור איכות חייהם של בני כל הדתות.

מטרה זו, אנו מציעים את התכניות ההומניטריות ואת תכניות ההתנדבות הרבות שלנו בישראל במסגרת המחויבות שלנו ליעדי הסיינטולוגיה: ״תרבות ללא אי-שפיות, ללא פושעים וללא מלחמה, שבה בעלי היכולת יכולים לשגשג ולאנשים הגונים יכולות להיות זכויות, ושבה אדם חופשי לצמוח לעבר פסגות גבוהות יותר״.

אנו מייחלים לעבודה משותפת עם כל אדם או קבוצה המסורים להגשמת החלומות המשותפים שלנו לעתיד משגשג לכולם.

הדלתות שלנו פתוחות. עזרתנו מיועדת לך.

קולנוע אלהמברה
רקע היסטורי

קולנוע אלהמברה, הבית העכשווי של המרכז לסיינטולוגיה ישראל, נבנה ב-1937 על-ידי הארכיטקט המפורסם אליאס אל מור. זהו אתר היסטורי רשום והוא ניצב כיצירת מופת ארכיטקטונית בשדרות ירושלים. לסגנון ה-אר דקו המיוחד שלו היתה השפעה על הבניינים שנבנו באזור לאחר מכן.

פתיחה חגיגית

ב-21 באוגוסט 2012, פקידי ממשל לאומיים ועירוניים, וגם מנהיגים דתיים הצטרפו לסיינטולוגים מישראל ומ-27 ארצות שונות לחגוג את הפתיחה של המרכז החדש של סיינטולוגיה בתל-אביב. המרכז הוא ארגון הסיינטולוגיה האידיאלי הראשון במזרח התיכון והוא מתוכנן לשרת את המספר ההולך וגדל של החברים בסיינטולוגיה ולספק את התכניות ההומניטריות בחסות סיינטולוגיה ברחבי האיזור.